Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości i Serwisu

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie i naprawy produkowanych podzespołów i urządzeń w oddziale firmy oraz u Klientów
  • uczestnictwo w uruchomieniach i badaniach prototypów urządzeń
  • dokumentowanie przebiegu wykonywanych prac
  • analizowanie przyczyn uszkodzeń,
  • współpraca przy doskonaleniu produkowanych urządzeń (składanie wniosków racjonalizatorskich)
  • opracowywanie instrukcji uruchomieniowych
  • efektywne współdziałanie z przełożonymi i Klientami firmy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne – preferowane wyższe w kierunku elektronika / elektrotechnika
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • odpowiedzialność, samodzielność i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność lutowania przewlekanego i powierzchniowego

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet opieki medycznej

Do dokumentów prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

CV prosimy przesłać na adres: enika@enika.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.