Ogłoszenie o pracę: Programista systemów wbudowanych

Do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko: Programista systemów wbudowanych.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego, sterującego produkowanymi urządzeniami (PLC, przetwornice, falowniki i wiele innych).
  • Tworzenie oprogramowania diagnostycznego urządzeń.
  • Udział w badaniach prototypów

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, oferującej nowoczesne produkty i innowacyjne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet opieki medycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne programistyczne lub informatyczne
  • umiejętność programowania w języku C, C++, C#
  • znajomość środowiska Visual Studio oraz platformy .NET Framework (WinForms, WPF)
  • znajomość podstaw protokołów CAN, SPI, ETHERNET
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi – miernik, oscyloskop cyfrowy.
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • „aktywne” prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

  • znajomość  języków opisu sprzętu (VHDL, Verilog)
  • znajomość zagadnień związanych z ładowaniem pojazdów elektrycznych (ISO-15118)
  • znajomość zagadnień związanych z wektorowym sterowaniem falownikami
  • doświadczenie na podobnym stanowisku