Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. logistyki

Do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. logistyki.
Miejsce pracy: Łódź

 Zakres obowiązków:

  • współpraca i negocjacje z dostawcami
  • realizowanie polityki zakupowej firmy
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in.: sprzedaż, logistyka, księgowość)
  • administrowanie dokumentami zakupowymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy u dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywność, sumienność, samodzielność
  • znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu typu ERP

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.