Specjalista ds. logistyki

Do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. logistyki.
Miejsce pracy: Łódź

 Zakres obowiązków:

  • współpraca i negocjacje z dostawcami
  • realizowanie polityki zakupowej firmy
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in.: sprzedaż, księgowość, produkcja)
  • administrowanie dokumentami zakupowymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • tworzenie zamówień oraz kontrola ich realizacji, weryfikowanie terminowości
  • współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy u dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywność, sumienność, samodzielność, dokładność
  • znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu typu ERP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość asortymenty z grupy elektroniki będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, na adres enika@enika.pl z dopiskiem Specjalista ds. Logistyki

Do dokumentów prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.